ترحیم عرفانی با نی و دف

گروه موسیقی عرفانی بشیر | ترحیم عرفانی | ترحیم عرفانی با نی و دف | مداحی با نی بهشت زهرا

مجالس ترحیم عرفانی با نی ، دف و تنبور

مداحی با نی در بهشت زهرا | ترحیم عرفانی با ساز های عرفانی

در دنیای امروز و بروز شدن سلیقه ها ، سبک اجرای مراسم ترحیم هم تفاوت های زیادی کرده است. مداحی با نی ، دف و تنبور سبک تازه ای را به نمایش می گذارد. گروه موسیقی عرفانی بشیر با بهره گیری از نوازندگان مطرح و مدحان با سابقه و با استفاده از موسیقی عرفانی با اشعار مولانا ، حافظ ، سعدی ، خیام ، بابا طاهر و… به همراه ساز های عرفانی نی ، دف ، تنبور.
اجرا در مراسم ختم ، یادبود ، سالگرد ، چهلم ، شب سوم ، شب هفت ، مداحی با نی در بهشت زهرا و سر مزار متوفی با تامین سیستم صوتی

مراسم ترحیم عرفانی

با بروز شدن دنیا، سلیقه افراد هم باعث تغییر و تحول شده است و افراد در مراسم ترحیم به دنبال سبک برگزاری تازه ای هستند و مداحی و روضه خوانی به سبک قدیمی را دیگر نمی پسندند و نظر ها به سمت موسیقی ترحیم عرفانی جلب شده است. مراسم ترحیم عرفانی سبکی متفاوت با روضه خوانی و مداحی داشته که با خواندن تصنیف ها و اشعار عرفانی با نواختن آلات موسیقی عرفانی همراه بوده ، که با سبک جدیدی که دارد نه تنها باعث یکنواختی و بی حوصلگی افراد نمی شود، بلکه با نوع اجرای سبک موسیقی ترحیم عرفانی ، محیط حزن انگیر همراه با غم از دست دادن عزیزان شما حفظ خواهد شد.

ترحیم عرفانی با ساز دف و نی
ترحیم عرفانی با ساز ها و اشعار عرفانی در مراسم ختم ، سالگرد ، چهلم ، شب سوم و هفت

ترحیم عرفانی با ساز نی
مراسم ترحیم عرفانی با ساز ها و اشعار عرفانی در مجالس سالگرد ، ختم ، چهلم ، شب سوم و هفت

سبک مراسم ترحیم عرفانی

سبک موسیقی عرفانی بسیار با مداحی و روضه خوانی متفاوت می باشد، در سبک مراسم ترحیم عرفانی از موسیقی و اشعار سنتی و عرفانی مولانا ، حافظ ، سعدی ، خیام ، بابا طاهر و… که بسیار اندوه بار است استفاده می شود. در مراسم از اشعار هایی که مورد پسند خانواده ، آشنایان و بستگان متوفی و حتی خوده متوفی است استفاده خواهد شد. شنیدن این اشعار باعث به یاد آوردن عزیزان از دست رفته توسط صاحبان عزا خواهد گردید.

ترحیم عرفانی با ساز دف ، تنبور و نی
ترحیم عرفانی با ساز ها و اشعار عرفانی در مراسم ختم ، سالگرد ، چهلم ، شب سوم و هفت1

ترحیم عرفانی با ساز دف و تنبور
مراسم ترحیم عرفانی با ساز ها و اشعار عرفانی در مراسم سالگرد ، ختم ، چهلم ، شب هفت و سوم

مراسم ترحیم عرفانی با ساز های عرفانی نی ، دف و تنبور

اجرا در مراسم ترحیم به سبک عرفانی ، متفاوت و خاص بوده و می توان گفت مداحی به سبک جدید با اشعار عرفانی با تلفیقی از ساز های نی ، دف و تنبور می باشد که سبک جدید و جذابی را ارائه نموده است.

مراسم ترحیم عرفانی بر سر مزار با نی
ترحیم عرفانی با اشعار عرفانی در بهشت زهرا با نی

ترحیم عرفانی با ساز دف و تنبور
مراسم ترحیم عرفانی با ساز ها و اشعار عرفانی در مراسم سالگرد ، ختم ، چهلم ، شب هفت و سوم

ترحیم عرفانی ترکیبی است از موسیقی به همراه ساز های عرفانی نی ، دف و تنبور و اشعار عرفانی و مداحی به سبکی متفاوت در مراسم ترحیم

با سلام خدمت یکایک شما علاقمندان به موسیقی عرفانی و موسیقی خانقاهی و موسیقی آیینی و مذهبی،بدینوسیله به اطلاع شما سروران گرامی میرسانیم،که عمده فعالیت ما در زمینه گروه موسیقی ترحیم،با اجرا در محافل : «یادبود ، سالگرد ، چهلم ، شب هفت»

مجالس ترحیم عرفانی با نی ، دف و تنبور

با استفاده از اشعار: «مولانا،حافظ،سعدی،خیام،بابا طاهر و…»

با به کارگیری سازهای عرفانی :

«نی،دف،تنبور»

اجرای مراسم ترحیم عرفانی با نی دف
مراسم ترحیم عرفانی با نی

اجرای مراسم ترحیم از اهمیت بالایی برخوردار است. گروه موسیقی عرفانی بشیر با واقف بودن به مهم ، و  با بهره گیری از استادان نوازنده انواع  آلات موسیقی و استادان آواز و مداح صاحب نام بطور تخصصی در زمینه موسیقی ترحیم عرفانی سالیان سال فعالیت نموده و کامل ترین و حرفه ای ترین گروه را در این زمینه دارا می باشد.

جهت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

۰۹۱۲۵۵۰۴۵۹۱


۰۹۰۲۵۵۰۴۵۹۱


۰۹۲۱۱۹۰۴۵۹۱

 
Call Now Button